GRAND PRIX W BIEGACH PRZEŁAJOWYCH NA 600 lecie ŁODZI

25.06.2023
         NIEZBĘDNIK GRAND PRIX NA 600lecie ŁODZI

WITAJCIE

1) Biuro zawodów otwarte w dniach piątek 23.06 i sobota 24.06 w godz 17-21 w Fit Fabric ul. Kilińskiego 122/128 dla wszystkich odbierających w tych terminach dodatkowy gratis... Oczywiście w dniu imprezy (niedziela) zgodnie z harmonogramem biuro dostępne w godz. 9-11:30 dorośli 9-10:30 kids

2) Termin i miejsce: 25.06 główna alejka przy wejściu na stary lunapark (od Zoo przechodzicie przez ulicę i cały czas prosto aż nas znajdziecie), szczegóły w regulaminie (mapka na końcu regulaminu) https://time4s.pl/.../regulamin-grand-prix-w-biegach...

3) TRASA: około 5km nie jest atestowana, crossowa, będzie oznakowana co 1km. Będzie Was prowadził rower na zakrętach białe taśmy po wewnętrznej stronie strzałki na zakrętach oraz pomarańczowe zawieszki wzdłuż całej trasy. TRASY KIDS: start i meta biegów kids (są blisko siebie) niedaleko biura Zawodów nawrotka dla każdego biegu zgodnie z dystansem w różnym miejscu. Bieg po prostej nawrot i powrót drugą stroną alejki.

4) We wszystkich biegach elektroniczny pomiar czasu. W Biegu na 5km pierwsze trójki K i M klasyfikowane na miejscach w kolejności na mecie. Czas netto dla pozostałych kategorii/kolejności.

5) Odbiór pakietów możliwy tylko w dniach i godzinach otwarcia biura zawodów. Nie ma możliwości odbioru pakietów w innym terminie niż podane powyżej. Możliwość odbioru pakietu innej osobie na podstawie upoważnienia.

6) Wodę i medal otrzyma każdy uczestnik biegu po przekroczeniu linii mety.

7) Około 15' przed biegiem (bieg główny oraz kilka minut bezpośrednio przed biegami kids) planowana jest wspólna rozgrzewka prowadzona przez przedstawicieli naszego partnera firmy Fit Fabric.

8) Prosimy o sprawdzanie list startowych dzisiaj po 21 będą dostępne uaktualnione listy startowe pod linkiem www.time4s.pl/kalendarz - dokładnie takie jakie będą dostępne od jutra w biurze zawodów.

Do zobaczenia.

Miasto Łódź, FitFabric, Strefasupli.pl, Zabiegani w ŁODZI, Klub Sportowy Dynamic ŁÓDŹ

Zapraszamy do wspólnego świętowania.

DOFINANSOWANO ŚRODKAMI Z BUDŻETU MIASTA ŁODZI


ilość osób zarejestrowanych: 450
ilość osób z dokonaną opłatą: 450
Regulamin
["-","Bieg G\u0142\u00f3wny","Biegi KIDS"]

Partnerzy