Zabierz PIESia do Międzylesia 2023

17.09.2023
      Zabierz PIESia do Międzylesia jest wydarzeniem całkowicie charytatywny, którego beneficjentami są Fundacja Argos i Fundacja AST, którym przekazujemy 100% zebranych funduszy. Na imprezie będzie można zapoznać się z psami ze Schroniska na Paluchu, które przyjeżdżają pospacerować, pobiegać, socjalizować się, zajmować miejsca na podium, a przede wszystkim pokazać Wam jak są wspaniałe i spragnione własnych domów!
 
· Organizujemy bieg, w którym możecie biec z psem, bez psa, na dystansie 5 lub 10 km, możecie też spacerować, jeśli nie macie ochoty na pośpiech.
· Dla dzieci przygotujemy jak zawsze zabawę edukacyjną, ale mogą też iść ramię w ramię z rodzicami na spacerze!
· Im nas więcej tym weselej, a co najważniejsze – tym większe wsparcie dla fundacji. Przyjeżdżajcie z rodziną, przyjaciółmi, rozszczekajmy wspólnie Międzylesie jak za starych, dobrych czasów.
· Psy są bardzo mile widziane na naszym wydarzeniu, ale dbajmy o ich komfort! Jeżeli Twój pies nie lubi zamieszania, źle się czuje w dużych zbiorowiskach ludzi i w gromadzie innych psów będzie dla niego lepiej jeśli zostanie w domu. Możesz i tak zamówić mu pakiet i przywieźć do domu pamiątkowy medal!
· Przed biegiem odbędą się treningi, o których powiadomimy Was tu, na wydarzeniu!

     Oficjalnym sponsorem wydarzenia jest Generali Towarzystwo Ubezpieczeń S.A., które posiada w swojej ofercie ubezpieczenie "Generali, z myślą o Twoim psie, bezpieczny.pl", w ramach, którego można objąć ochroną ubezpieczeniową swojego psa. Amatorzy aktywnego trybu życia mogą natomiast skorzystać z promocji, w ramach której przy zakupie ubezpieczenia „Generali, z myślą o Tobie" można uzyskać dostęp do Programu Generali Vitality*.

*Powyższa informacja ma wyłącznie charakter reklamowy i informacyjny. Szczegóły dotyczące danego ubezpieczenia oraz promocji dostępne są na stronie www.generali.pl

LISTY STARTOWE

NASI SPONSORZY

Zapisując się na bieg, spacer czy grę edukacyjną w polach: imię/nazwisko/wiek podaj dane głównego uczestnika.
["Pakiet Dziecko + Opiekun (wybieraj\u0105c ten pakiet zapisujesz si\u0119 na gr\u0119 edukacyjn\u0105 oraz otrzymujesz dwa pakiety startowe)","Pakiet Indywidualny","Pakiet Wirtualny (pakiet plus wysy\u0142ka do INPOST)"]

Partnerzy