XIV Memoriał im. Władysława Lisieckiego SZKOŁY

10.09.2023
!!! WAŻNE !!!

REJESTRACJA WYŁĄCZNIE DLA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ (kat. II-VI)

FORMULARZ DLA POZOSTAŁYCH KATEGORII

Wypełnienie formularza oraz potwierdzenie rejestracji poprzez przycisk wyślij nie przekierowuje do automatycznej płatności. W związku z powyższym prosimy nie dokonywać wielokrotnych zapisów tylko po zamknięciu procesu rejestracji odczytać maila zwrotnego oraz sprawdzić rejestrację na:

LISTA UCZESTNIKÓW

     Impreza biegowa pod nazwą XIII Memoriał im. Władysława Lisieckiego odbędzie się w dniu 10 września 2023 w Parku Miejskim im. Tadeusza Kościuszki w Zgierzu. Rozpoczęcie imprezy dla uczestników nastąpi o godz. 9:00, a przewidywany czas zakończenia nastąpi ok. godz. 14:00. Impreza ma charakter amatorski - chodzi nam przede wszystkim o sport w formie zabawy w ruchu, a nie tylko o parcie na wynik. W ramach wydarzenia będziemy pokazywać różne dyscypliny sportowe, ale równie ważną częścią będą atrakcje - przede wszystkim dla najmłodszych. Nasze hasło przewodnie to „Od juniora do seniora”, bowiem sport w swojej rekreacyjnej postaci jest kluczowy dla naszego zdrowia, tak dla przedszkolaków jak i ich dziadków. Zawody biegowe organizuje Stowarzyszenie Byłych Działaczy, Zawodników I Sympatyków K.S. "Boruta" pod honorowym patronatem Prezesa Towarzystwa Olimpijczyków Polskich Mieczysława Nowickiego oraz Prezydenta Miasta Zgierza Przemysława Staniszewskiego.

Zgłoszenia uczestników do biegu przyjmowane są:
• Dla wszystkich uczestników: w dniach od 19 sierpnia do 7 września 2023 wyłącznie drogą elektroniczną, poprzez stronę internetową
• Wyłącznie dla dzieci do lat 6 (kat. I): w dniu zawodów (10 września 2023) przy oznakowanym stoliku ORGANIZATORA w godz. 9:00 – 12:00.
ilość osób zarejestrowanych: 269
ilość osób z dokonaną opłatą: 0
Regulamin
["-"]

Partnerzy