XIII Memoriał im. Władysława Lisieckiego SZKOŁY

11.09.2022
!!! WAŻNE !!!
REJESTRACJA WYŁĄCZNIE DLA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ (kat. II-VI)

FORMULARZ DLA POZOSTAŁYCH KATEGORII

     Wypełnienie formularza oraz potwierdzenie rejestracji poprzez przycisk wyślij nie przekierowuje do automatycznej płatności. W związku z powyższym prosimy nie dokonywać wielokrotnych zapisów tylko po zamknięciu procesu rejestracji odczytać maila zwrotnego oraz sprawdzić rejestrację na:

LISTA UCZESTNIKÓW

     Impreza biegowa pod nazwą XIII Memoriał im. Władysława Lisieckiego odbędzie się w dniu 11 września 2022 w Parku Miejskim im. Tadeusza Kościuszki w Zgierzu. Rozpoczęcie imprezy dla uczestników nastąpi o godz. 9:00, a przewidywany czas zakończenia nastąpi ok. godz. 14:00. Impreza ma charakter amatorski - chodzi nam przede wszystkim o sport w formie zabawy w ruchu, a nie tylko o parcie na wynik. W ramach wydarzenia będziemy pokazywać różne dyscypliny sportowe, ale równie ważną częścią będą atrakcje - przede wszystkim dla najmłodszych. Nasze hasło przewodnie to „Od juniora do seniora”, bowiem sport w swojej rekreacyjnej postaci jest kluczowy dla naszego zdrowia, tak dla przedszkolaków jak i ich dziadków. Zawody biegowe organizuje Stowarzyszenie Byłych Działaczy, Zawodników I Sympatyków K.S. "Boruta" pod honorowym patronatem Prezesa Towarzystwa Olimpijczyków Polskich Mieczysława Nowickiego oraz Prezydenta Miasta Zgierza Przemysława Staniszewskiego.
     Zgłoszenia uczestników do biegu przyjmowane są:
• Dla wszystkich uczestników: w dniach od 13 sierpnia do 8 września 2022 wyłącznie drogą elektroniczną, poprzez stronę internetową https://time4s.pl/xiii-memorial-im-wladyslawa-lisieckiego/
• Wyłącznie dla dzieci do lat 6 (kat. I): w dniu zawodów (11 września 2022) przy oznakowanym stoliku ORGANIZATORA w godz. 9:00 – 12:00.
["-"]

Partnerzy