XII Bieg Charytatywny „BIEGAJĄC POMAGAMY”

29.09.2024
AUGUSTOWSKI FESTIWAL BIEGOWY 28-29.09.2024

     Zapraszamy serdecznie do udziału w AUGUSTOWSKIM FESTIWALU BIEGOWYM. W ramach festiwalu odbędzie się XIII Półmaraton Augustowski - 21 km i 097 m. Bieg po augustowskich bulwarach nad jeziorem Necko daje wspaniały urok biegu. Piękne widoki i zapach sosen z Puszczy Augustowskiej wynagradzają wysiłek biegaczy. Już dziś zapisz się na tegoroczną edycję zawodów, organizatorzy zapewnią Ci niezapomnianą atmosferę w trakcie zawodów.

     Termin elektronicznych zgłoszeń kończy się 26 września. Dokładniejsze informacje znajdziecie w regulaminie biegu, na stronie internetowej:
- www.polmaratonaugustowski.pl
- oraz Facebooku

.     W ramach AUGUSTOWSKIEGO FESTIWALU BIEGOWEGO 28-29.09.2024 rozgrywane będą imprezy towarzyszące Bieg Charytatywny "Biegając Pomagamy" oraz biegi dla dzieci. Bieg charytatywny na dystansie 10 km jest biegiem bezpłatnym, a za każdy przebiegnięty kilometr przez każdego uczestnika biegu, największy augustowski pracodawca wrzuci do wirtualnej puszki 10 zł. Zebrana kwota pieniędzy zostanie przekazana dla lokalnych Stowarzyszeń zajmujących się niepełnosprawnymi dziećmi oraz dziećmi w potrzebie.

     Dodatkowe imprezy ULTRA to biegi rozgrywane  w sobotę 28
- „ULTRA KANAŁ MARATON 80”
- „ULTRA KANAŁ MARATON 42”.

Zapraszamy.
ilość osób zarejestrowanych: 16
ilość osób z dokonaną opłatą: 0
Regulamin
Płeć
Wybierz
Wybierz
Kobieta
Mężczyzna
["-"]