X SZTAFETOWY MARATON SZAKALA

03.07.2022
      Klub Sportowy „Szakale Bałut” zaprasza całą biegową brać na kolejną – dziesiątą już – edycję Sztafetowego Maratonu Szakala, która odbędzie się 3 lipca 2022 r. o godz. 10:30. Spotykamy się jak co roku w naszym pięknym Arturówku (okolice stawów przy ul. Skrzydlatej).
     Rywalizować ze sobą będą sztafety 7-osobowe, z minimum dwoma kobietami w składzie. Trasa biegu poprowadzona zostanie w terenie mieszanym, na dystansie maratonu, tj. 42 195 m. Każdy z zawodników sześciokrotnie pokona pętlę o długości 1000 m, startując zawsze w tej samej kolejności, która zostanie wyznaczona numerem startowym.
     Jest o co powalczyć – poza ogromną dawką endorfin, 6 najlepszych drużyn otrzyma okazałe puchary, a każda ze sztafet, która tego dnia weźmie udział naszym biegu, dostanie pamiątkowy dyplom. Drużyny otrzymają od nas także słodki pakiet startowy, więc sił na pewno nikomu nie zabraknie.
     Tradycją już jest, iż po biegu zapraszamy wszystkich do iście rodzinnego zdjęcia biegowego! Nie może Was tam zabraknąć! :) Widzimy się na trasie!

Wszelkie info dostępne pod linkiem:
X SZTAFETOWY MARATON SZAKALA

Ze sportowymi pozdrowieniami, Szakale Bałut Łódź
[]