ŚWIĄTECZNY PREZENT - TRENING PERSONALNY

1:1
Zastanawiasz się co robić żeby wydajniej trenować, a może chcesz zacząć a nie wiesz jak.... Być może jest wśród Twoich znajomych ktoś kto potrzebuje takiego wsparcia, a może chcesz sprawić komuś prezent. Ta oferta skierowana właśnie do was.
60 minutowy trening to nie tylko ćwiczenia to cała masa wiedzy którą się chętnie podzielę z uczestnikiem podczas zajęć 1:1 na obiektach hali RKS ŁÓDŹ (zatem opcja brzydka pogoda nie idę - traci tutaj sens ). Poza samymi ćwiczeniami praktycznymi otwarta rozmowa o treningu jego aspektach oraz metodach realizacji.
Sportem interesuję się od zawsze, trenerem jestem od ponad 20 lat. Prowadzę obecnie zajęcia grupowe( dzieci, dorośli) oraz prowadzę zawodników indywidualnie. Bardzo często sam na sobie sprawdzam zmiany treningowe bo nadal aktywnie trenuję i biegam.
Jeżeli uważacie że warto zapraszam do rejestracji w mailu zwrotnym otrzymacie szczegóły co dalej (w cenie treningu wejście na halę). Wszelkie szczegóły co do terminu oraz godziny realizacji ustalimy indywidualnie. Każdy z was z potwierdzoną płatnością otrzyma bilet na maila w pdfie z odpowiednim numerem nadanym podczas rejestracji który wystarczy posiadać w formie elektronicznej.
Nie zastanawiaj się ja jestem gotów a TY?

WZÓR BILETU

Płeć
Wybierz
Wybierz
Kobieta
Mężczyzna
WYBIERZ PAKIET
99zł
["Trening Indywidualny"]