NIEPODLEGŁOŚCIOWA 5 #LDZ 14.11.2020

10.11.2020
WITAJCIE

     Obiecaliśmy wam, że zrealizujemy dla was bieg stacjonarny w możliwie najszybszym terminie... i oto on ... Bieg odbędzie się w najbliższą sobotę 14.11.2020 zgodnie z aktualnym regulaminem oraz harmonogramem. Jeszcze dzisiaj wszyscy zarejestrowani otrzymają maila ze szczegółami.

W tym momencie wypada się pochwalić że dzięki wsparciu organizacyjnemu Łódzki Okręgowy Związek Lekkiej Atletyki NIEPODLEGŁOŚCIOWA 5 #LDZ uzyskała rangę Otwartych Mistrzostw Województwa Łódzkiego na 5km, biegi towarzyszące odbędą się jako współzawodnictwo sportowe dzieci i młodzieży.

Nad prawidłowością przebiegu rywalizacji będą czuwali sędziowie PZLA jak i również dokonają startu dla obu biegów głównych (kobiet i mężczyzn). Jednocześnie przypominamy o zabraniu numerów startowych, które umożliwią elektroniczny pomiar czasu.

Wszystkie osoby, które nie odebrały pakietu startowego mogą tego dokonać w dniu zawodów zgodnie z regulaminem. Jednocześnie przypominamy o stosowaniu się do obecnie obowiązujących zasad oraz zaleceń w związku z pandemią. Do zobaczenia w najbliższą sobotę.

WYDARZENIE JEST WSPÓŁFINANSOWANE ZE ŚRODKÓW BUDŻETU MIASTA ŁODZI.

REGULAMIN


Partnerzy