MAMA - JUST HERO 2021

30.05.2021
     Już za chwilę będziemy świętować „Dzień Mamy” Z myślą o Mamach i dla Mam zapraszamy na bieg pełen miłości i pozytywnych emocji - MAMA JUST HERO. 
     Jesteś Mamą? Zabierz swoje dziecko, dzieci na ten bieg i świętuj z nami Dzień Mamy i Dzień Dziecka.
     Jesteś Dzieckiem? Zabierz swoją mamę i spędź z nią aktywnie ten czas.

     Specjalnie dla Was przygotowaliśmy wiele opcji biegu, spaceru- wybór będzie należał do Ciebie! Razem z naszymi partnerami Just Hero i Strefa Supli zapewnimy Wam wysoki poziom endorfinek. 
     Już 30 maja 2021r. spotkamy się z Wami w Parku Poniatowskiego.

     Będzie czekało na Was trochę niespodzianek- ale szczegóły przedstawimy wkrótce.

     Nie może Was tam zabraknąć!

     Jak wiecie każdy rodzic zrobi wszystko, aby pomóc swojemu dziecku w trudnych chwilach, ale również każde dziecko odda swoje serce, aby pomóc swojemu rodzicowi. Przy okazji tego biegu jeden z Super Bohaterów chce pomóc swojemu tacie, który jakiś czas temu uległ wypadkowi.

     Wrzucamy Wam link do zrzutki, gdzie zbieramy na rehabilitację taty Super Bohatera. Wierzymy, że każda złotówka, którą dołożycie pomoże mu wrócić do normalności.

     Nasz Super Bohater w ramach wdzięczności za Waszą pomoc, ale również w ramach zapewnienia dodatkowej atrakcji będzie osobiście biegł na dystansie 500m razem z naszymi najmłodszymi pociechami. Każde dziecko będzie mogło zrobić sobie z nim zdjęcie i świetnie się bawić.

Nie wiesz co robić? - RÓB DOBRO
["KIDS (w OPEN tylko z mam\u0105)","OPEN 5km","OPEN MAMA i TATA 5km","VR KIDS i OPEN"]

Partnerzy