Listy startowe

Zostań Niebieskim Mikołajem - „Charytatywny Bieg Dla Domu Małego Dziecka w Łodzi”

14.12.2019 - Łódź

Bieg 2,5km

LPImięNazwiskoRok urodzeniaKlubOpłata startowa
1PiotrBanasiak1966KRZAL ADVENTURE TEAM
2PatrykBarchan2004XLII LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM.IRENY SENDLEROWEJ
3MariuszBartczak1966#teamGrażynki
4BrandonBartczak2013#teamGrażynki
5BryanBartczak2007#teamGrażynki
6MajaBartosik2010ANALYTICAL R&D
7JakubBatolik2000ZZSP
8MateuszBednarski1992
9PaulinaBorkowska1986Rajsport Active
10WeronikaBukowska2000
11MarcinChałas1985
12AdamChojnacki1978
13UrszulaCzarnecka2013Pm 7
14DariaCzarnecka1987#teamGrażynki
15KamilCzarnecki1986#teamGrażynki
16JakubCzarnecki2007SP 109
17MagdalenaDomańska1996Śnieżynki
18ElżbietaDrzazga1990
19IdaliaDrzewiecka2003
20PiotrFelcenloben2012Rajsport Active
21PawełFelcenloben2015Rajsport Active
22ORESTFitz2012Szkoła Podstawowa
23JuliaGalińska2011
24MałgorzataGalińska2009
25JakubGawryś2001Amore Pomodore
26ArturGrabarz1994Rajsport Active
27SaraGrabicka2010
28MagdaHayek2008Akademia Lekkoatletyki
29KasiaHordziejewicz1992
30WeronikaJabłońska2004XLII LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM.IRENY SENDLEROWEJ
31JolantaJakubowska1963.
32MikiJakubowski2014.
33SławomirJanek1991
34MartaJasińska1984
35DamianJeske2013
36KrzysztofJędrzejczak1971
37MartaJędrzejczak1987
38KlaraJędrzejczak2013
39MonikaKałczak1972DD
40IgorKałczak2008Sp 3
41WiktoriaKrawczyk2002LO Wiśniowa Góra
42KingaKrysztofczyk1997
43NikolaKubiak2004XLII LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM.IRENY SENDLEROWEJ
44RobertKucharz1985Goń się!
45MajaKusmierska2003Tim Grażynki
46JoannaKuśmierska1969Tim Grażynki
47JakubKuśmierski1997
48EmmaLamek2011
49MagdalenaLeszczyńska1980
50HelenaLeszczyńska2010
51AnnaLeszczyńska2013
52AdamLeszczyński1980
53MilenaLewicka2002LO Wiśniowa Góra
54MichałLisiecki2004
55BartekMajka2001XLII LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM.IRENY SENDLEROWEJ
56MilenaMalinkiewicz1993
57NataliaMarchwiak1996
58AleksandraMarczewska2000
59StanisławMardofel2007Szkola
60FilipMarusik2011
61MarekMarusik1980
62RenataMichalak1981Pracownik cywilny
63WeronikaMielczarek2004XLII LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM.IRENY SENDLEROWEJ
64JuliaMielczarek2004XLII LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM.IRENY SENDLEROWEJ
65SylwiaMituta1998
66ArlettaMituta2008
67AngelikaMituta1996
68KarolMordzak2009Mordzaki biegają
69AnnaMordzak2012Mordzaki biegają
70LilianaOlszewska1994śnieżynki
71KrzysztofOstanówko1978Krwawy Krzysztof
72DawidOwczarek1985OPP Lodz
73WIKTORIAPABIAŃCZYK2011
74MarcinPabiańczyk1979
75BartłomiejPabiańczyk2013
76AnitaPatykowska1981
77JustynaPałucka1996
78AleksanderPiechura2012#teamGrażynki
79MikołajPiechura2007#teamGrażynki
80JustynaPiechura1980#teamGrażynki
81RafałPiekarski1995
82OliwiaPietruszka2006SNG Wild Ducks
83EwelinaPietrzak1980DeBeściaki
84BartoszPolit1984
85AleksandraPolit1993
86EmiliaPonczyńska1979Krwawy Krzysztof
87TomaszPonczyński2013Krwawy Krzysztof
88AngelikaPotocka1995
89JoannaPołać1987
90JasiekPożuczek2012Rajsport Active
91NikolaPruszyńska2004XLII LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM.IRENY SENDLEROWEJ
92MałgorzataRajska1981ANALYTICAL R&D
93DawidRajski2015ANALYTICAL R&D
94KajetanRajski2017ANALYTICAL R&D
95MarcelinaRakoczy2002XVIII Liceum Ogólnokształcące im. Jędrzeja Śniadeckiego w Łodzi
96OlgierdRakoczy2002XVIII Liceum Ogólnokształcące im. Jędrzeja Śniadeckiego w Łodzi
97MaciejRubinkowski1979Razem Trenujemy Sport
98MateuszRubinkowski2012Razem Trenujemy Sport
99SzymonRubinkowski2015Razem Trenujemy Sport
100OliwierRączkiewicz2003XLII LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM.IRENY SENDLEROWEJ
101AleksandraSajduda2004Liceum Ogólnokształcące im. Jana Karskiego w Wiśniowej Górze
102MagdalenaSaktura1988
103KlaudiaSerafin1977#teamGrażynki
104AnnaSienkiewicz1986Łódź Kocha Sport
105AnetaSkrzypińska-Mordzak1978Mordzaki biegają
106PiotrSobieszczyk1962
107ŁukaszSosna1994
108KlaudiaStolińska1994
109AgataSzplit1988Korona Pabianice
110GabrielSzukalski2012
111JuliaSzymczak2003XLII LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM.IRENY SENDLEROWEJ
112MichalinaTokarska1988
113BartoszTomaszewski2003Liceum ogólnokształcące im Jana Karskiego w Wiśniowej górze
114KarolinaWicińska2004XLII LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM.IRENY SENDLEROWEJ
115PiotrWijas1985Z Kijami Przez Życie
116TycjanWijas2014Z Kijami Przez Życie
117KasjanWijas2016Z Kijami Przez Życie
118AnnaWijas1986Z Kijami Przez Życie
119PatrycjaWitkowska2003XXX Liceum na Sowińskiego
120NataliaWiśniewska2002Lo Wiśniowa Góra
121NadiaWoszczyk2005PassionLifeJoy
122MonikaWoszczyk1981PassionLifeJoy
123AlanWoszczyk2009PassionLifeJoy
124OliwkaWOŹNIAK2010
125JoannaWOŹNIAK1981
126PiotrZadrożny1984Razem Trenujemy Sport
127OliwierZaręba2010Łódź Kocha Sport
128LeonZaręba2014Łódź Kocha Sport
129MarcinZaręba1979
130DominikaZawistowska1992KPP Łowicz
131RoksanaZienowicz2000Amore Pomodore
132AgnieszkaZimon1983
133KarolinaZiębicka1991Śnieżynki
134MatyldaŁatyszkiewicz2003LO Wiśniowa Góra
135KacperŚliwa1995
136WeronikaŚwiątczak2015Korona Pabianice

Bieg 5km

LPImięNazwiskoRok urodzeniaKlubOpłata startowa
1KAROLINAADAMCZYK1982
2PawełAndryszek1982
3SylwiaBartosik1980Reebok Run Crew Łódź
4AlicjaBeck1977-
5RadosławBednarek1992KPP Bełchatów
6KlaudiuszBocheński2001
7AnnaBorkowska1985Wataha/upgrade.studio
8RobertBorowski1969Emerytos
9MarzenaBorończyk1973FLEX ŁÓDŹ
10KatarzynaBoruch1971Hernik team
11MarcinBronkowski1979Poddębicki Klub Biegacza Zdyszani.pl
12PAULINABRYKOWSKA1983Ada Team
13TeresaBrykowska1964Ada Team
14AndrzejBrykowski1961Ada Team
15RadosławBąk1982KPP Radomsko
16RobertBłaszczyk1978EVErRUN
17RomekCeranka1973SKMP ONZ
18DamianChoróbski1994KPP Radomsko
19WłodzimierzCzapla1976KPP Radomsko
20RobertCzyżak1983VI KP
21MariaDegen1984
22RobertDerliński1971KPP KOLUSZKI
23SebastianDrelich1983
24PiotrDudziński1987RAZEM TRENUJEMY SPORT
25SylwesterDylik1992ReebokRunCrew LDZ
26KatarzynaDziedziczak1977
27WOJCIECHDZIKOWSKI1979
28AndrzejDąbrowicz1980
29KrzysztofFandrych1972
30RobertFelcenloben1979Rajsport Active
31MartaFijałkowska1997
32ŁukaszFiraza1982Napieracze
33OLIVIERFitz2006Szkoła Podstawowa
34ŁukaszFrontczak1982
35PaulinaFrączkowska1990
36DorotaFrąk1979PSG w Łodzi
37AnetaGoździk-Zaręba1980Łódź Kocha Sport
38RafałGrabicki1985
39OlgaGrabowska1980
40MarzenaGrezel1984#Happyrunners
41MalgorzataHajduk1978SNG WILD DUCKS
42IgorHering200142 Liceum mundurowe w Łodzi
43AleksandraHering1976Policja
44GrzegorzHerkt1973II KP KMP w Łodzi
45IzabelaHermanowicz1984Wataha-łączy nas bieganie
46AleksandraJarzęmbowska1990
47AleksandraJaworska1979
48SzymonJaworski2010
49OrestJeżycki1996
50ŁukaszKabziński1986Kabza Team
51BogumiłaKacprzak1977SNGWILDDUCKS
52AnnaKaczmarek1982
53WłodzimierzKaczmarek1991CERI INTERNATIONAL
54RafałKaftan1977
55MarcinKaleta1981
56BogusławKarbownik1953Reebok Run Crew
57JoannaKlochta1995
58OlaKoczorowska1991
59SebastianKonieczny1996KPP Radomsko
60RenataKonopińska1972
61RafałKonopiński1996
62KatarzynaKopczyńska1984
63EmilKosmatka1983KPP Łowicz
64ŁukaszKotecki2002XVIII LO w Łodzi
65EmiliaKowalska1994FLEX ŁÓDŹ
66PatrykKowalski1989KPV
67BartłomiejKrakowiak1991Z1
68JoannaKrawczyńska1968Biegnę dalej...!
69MagdalenaKrysiak1988
70RobertKubiak1985Poddębicki Klub Biegacza Zdyszani
71MaciejKubicki1972WSPol KMP Łódź
72KingaKubiszewska1985
73MateuszKucejko2001SEF running team
74ArkadiuszKwiatkowski1974
75MarcinLis1981Fox Team Aleksandrów
76AgnieszkaLisiecka1975
77JanLisiecki2000
78ElżbietaMadej1960
79AdrianMajchrzak1989KPP Koluszki
80AnnaMakowska1978WATAHA - ŁĄCZY NAS BIEGANIE
81RobertMakowski1978WATAHA - ŁĄCZY NAS BIEGANIE
82MartaMarczak1985KPP KOLUSZKI
83SlawomirMarczak1952
84IwonaMazurkiewicz1991
85JoannaMebenga1985Boat City Team
86PiotrMencel1985DeBeŚciaki
87MichałMendel2001
88SzymonMendrzycki1985Szakale Bałut Łódź
89JolantaMicor1992#happyrunners
90AnnaMiecznikowska1979Straż Graniczna
91AdamMisiura1985Placówka Straży Granicznej w Łodzi
92ROBERTMOSIŃSKI1970RS TEAM
93AnnaNaruszewicz1985
94KamilNowak1993LA Trener
95ZuzannaNowicz1999
96NorbertOgiński1997
97PaulinaOlejniczak1989
98TomaszOlszewski1977Razem Trenujemy Sport
99AnnaPasińska1975
100PiotrPAWLIK1975BBL Zduńska Wola
101IreneuszPiekutowski1993Decathlon Car Łódź
102MagdalenaPietruszka1979SNG Wild Ducks
103AnnaPietrzak1972
104MACIEJPLOCEK1983
105JustynaPoddębniak1975
106MartaPogoda1988
107JacekPomaranski1989KPP Łowicz
108MonikaPopis1977
109BogumiłaPotargowicz1985#Happyrunners
110PiotrPołudnikiewicz1972
111MagdalenaPrzybylińska1984
112UrszulaPrzygoda1987Just HERO TEAM
113MichałPrzytarski1980Ada Team
114KamilaPtasińska1999-
115SebastianPuchalski1978K.S.BUDOWLANI LODZ
116TomaszRadkiewicz1977KS ŁZPN
117KarolinaRetkowska1989
118MaciejRitmann1988
119GrzegorzSas1979KPP Zduńska Wola
120WaldemarSiorek1967
121PatrycjaSkibińska1997RRC LDZ
122MichałSkorłutowski1984
123KrzysztofSkórka1978Poddębicki Klub Biegacza Zdyszani.pl
124KarolinaSkórka2003Poddębicki Klub Biegacza Zdyszani.pl
125KatarzynaSkórka1980
126PaulinaSocha1992
127TomaszSosiński1982Napieraczr
128TomaszSpychalski1974
129PatrykStańczak1995
130RobertStefaniak1988
131KRYSTIANSTRUSZCZYK1979Jeżozwierze
132ArkadiuszSukiennik1968
133RobertSzczawiński1974ACCENTURE RUNNING CLUB
134PaulinaSzczepańska1987Wieluń Biega
135SandraSzost1990
136KamilaSztekmiler1988KPP Koluszki
137PrzemysławSzuster1980Szadkobiegacze
138RafałSzymański1979Wataha - Łączy nas bieganie
139SYLWIASŁOWIŃSKA1974RS TEAM
140JacekSłodziński1990Wydział Sportu UMŁ
141ŁukaszTomaszkiewicz1987Just HERO TEAM
142MICHAŁTOMCZAK1995
143MałgorzataTomczyk1977#happyrunners
144MałgorzataTomicka2003
145SylwesterTomicki1980
146PaulinaTrzewikowska1983
147ŁukaszTurski1984WPI KMP Łódź
148AdamTybura1990
149AgnieszkaWenerska1980
150MichałWenerski1981
151JarosławWIELGUS1973Rossmann
152EwelinaWięcławek1988Decathlon CAR Łódź
153RemigiuszWiśniewski1968WP Kutno Biega
154RafałWojtowicz1973XXX
155KrzysztofWójcik1981
156MilenaWójcik1983
157JoannaWłodarczyk1982Wataha - Łączy nas bieganie
158MarcinZakrzewski1990
159JuliaZawgorodnia1993Kabza Team
160ŁukaszZieliński1993
161AleksanderZiółkowski2015
162JakubZiąbka1982Boat City Team
163BłażejŚlęczkowski1985Sportera OCR
164NataliaŚwięcicka1996