Listy startowe

INDOOR TRACK RUN - Sprawdziany

28.12.2019 - Łódź
LPImięNazwiskoRok urodzeniaKlubKonkurencjaOpłata
1ZUZANNAADAMCZEWSKA2005UKS LISY ZGIERZ 150m NR1 60m NR1 150m NR2 60m NR2
2KrystianAntczak2004RKS 150m NR1 60m NR1 150m NR2 TAK
3MACIEJBABULA2003AZS KU POLITECHNIKI OPOLSKIEJ, OPOLE 300m NR1 150m NR1 60m NR1 TAK
4AleksandraBalcerak2008UKS Azymut Pabianice 60m NR1 300m NR2 TAK
5ZuzannaBiałach2010LIDER Grodzisk Mazowiecki 60m NR1 60m NR2 W dal TAK
6AntoninaBonikowska2008LIDER Grodzisk Mazowiecki 60m NR1 60m NR2 W dal TAK
7DAWIDBUCK1999AZS KU POLITECHNIKI OPOLSKIEJ, OPOLE 300m NR1 150m NR1 TAK
8JędrzejBąk1991 2000m 1000m NR2 Wzwyż
9ArturCzerwoński1968KS Lemiesz Team 500m NR1 300m NR2 TAK
10ArturCzerwoński1968Lemiesz Team 500m NR1 300m NR1 150m NR1
11KajaCzołnowska2005RKS Łódź 150m NR1 60m NR1 TAK
12MajaDimitrow2004KS Lemiesz Team 500m NR2 TAK
13RadosławDitrich2000AIKI BUDO ONE WAY 150m NR1 60m NR1
14JacekDitrich1966AIKI BUDO ONE WAY 150m NR1 60m NR1
15JoannaDomagała2006UKS AZYMUT PABIANICE 60m NR1 300m NR2 TAK
16RYSZARDDRYPS1957PZLAM 2000m
17OliwiaDuras2004RKS Łódź 60m NR1 150m NR2
18JerzyDurma2006UKS Azymut Pabianice 60m NR1 300m NR2 TAK
19SebastianDuszyński1989 2000m 500m NR1 TAK
20KarolDąbrowski1995LIDER Grodzisk Mazowiecki Wzwyż TAK
21AlexGarbicz2008VIS Skierniewice 60m NR1 60m NR2 W dal TAK
22KrzysztofGarbicz1978Skierniewice 60m NR1 150m NR2 60m NR2 TAK
23KrzysztofGidziński1959AZS-AWF Kraków W dal Wzwyż
24JuliaGoszcz2006UKS Azymut Pabianice 60m NR1 300m NR2 TAK
25MiłoszGramsz2008UKS Azymut Pabianice 60m NR1 300m NR2 TAK
26AlicjaGrochowalska2003UKS Azymut Pabianice 60m NR1 300m NR2 TAK
27MarekGronkiewicz1967LIDER Grodzisk Mazowiecki 60m NR1 60m NR2 TAK
28KonradGrzyb1990Olej Running Team 1000m NR2
29PrzemysławGrzybowski1978 300m NR1 150m NR1 60m NR1 300m NR2 150m NR2 60m NR2
30KRZYSZTOFGUZOWSKI1975 300m NR1 150m NR1 300m NR2 150m NR2 TAK
31JacekGórny1971UKS Otrębusy 60m NR1 150m NR2 60m NR2
32MałgorzataGąsowska1978 300m NR1 150m NR1 300m NR2 150m NR2
33Maria MagdalenaGąsowska1945 60m NR1 60m NR2
34SAMBORGŁOWACKI2003AZS KU POLITECHNIKI OPOLSKIEJ, OPOLE 300m NR1 150m NR1 60m NR1 TAK
35DominikaHorna2005RKS Łódź 1000m NR1
36AmeliaJackowska2006RKS 60m NR1 150m NR2 60m NR2 TAK
37MACIEJJAGUSIAK1981Pan Jagoda Team 2000m TAK
38SzymonJanecki2008UKS VIS SKIERNIEWICE 60m NR1 60m NR2 W dal TAK
39MagdalenaJaniak2007UKS Azymut Pabianice 60m NR1 300m NR2 TAK
40AleksandraJaszczak2004UKS MOS OPOLE 300m NR1 60m NR2
41RAFAŁJURCZYŃSKI1997AZS KU POLITECHNIKI OPOLSKIEJ, OPOLE 500m NR1 300m NR1 TAK
42BartoszJurek2004 500m NR1 300m NR2 W dal TAK
43PawełJurek1966PZLAM Toruń 300m NR1 60m NR1 150m NR2 TAK
44KajaKalisz2002UKS Azymut Pabianice 60m NR1 300m NR2 TAK
45MartynaKazuba2006RKS Łódź 1000m NR1
46WojciechKielnierowski2006UKS Azymut Pabianice 60m NR1 300m NR2 TAK
47JAKUBKIJAK2002AZS KU POLITECHNIKI OPOLSKIEJ, OPOLE 2000m 1000m NR1 TAK
48NadiaKijańska2005RKS Łódź 1000m NR1
49BarbaraKlonowska2008LIDER Grodzisk Mazowiecki 60m NR1 60m NR2 W dal TAK
50AndrzejKlonowski2005LIDER Grodzisk Mazowiecki 1000m NR1 TAK
51SławomirKosuciński1981PZLAM 1000m NR1 500m NR2 300m NR2
52MarcinKowalczyk1979Pan Jagoda team 2000m
53AmeliaKowalewska2007RKS Łódź 150m NR1 60m NR1 150m NR2 TAK
54NataliaKowalska2000MLUKS Rawa Mazowiecka 1000m NR1 500m NR1 150m NR1 TAK
55JędrzejKowalski2002RKS Łódź 150m NR1 60m NR1 150m NR2 60m NR2
56EwelinaKoziara2001UKS AZYMUT PABIANICE 60m NR1 150m NR2 TAK
57MarikaKozuń2006UKS Azymut Pabianice 60m NR1 300m NR2 TAK
58JulianKoźlicki2008LIDER Grodzisk Mazowiecki 60m NR1 60m NR2 W dal TAK
59PiotrKrawczyk2008UKS Azymut Pabianice 60m NR1 300m NR2 TAK
60FranciszekKrempiński2007UKS Azymut Pabianice 60m NR1 300m NR2 TAK
61UrszulaKrupa2004KL Ziemia Kłodzka 1000m NR1
62KarolinaKrupa2005AZS- Awf Warszawa 60m NR1 150m NR2 W dal
63KrzysztofKrygier1991Spieszsiepowoli.pl 2000m 1000m NR2 TAK
64KatarzynaKrysztosiak1973AZS Warszawa 150m NR1 60m NR1 W dal
65PatrycjaKrólikowska1998 Wzwyż
66ŁukaszKubas1984Olej Running Team 1000m NR2 TAK
67MateuszKuczyński2006RKS Łódź 60m NR1 150m NR2
68ALEKSANDERKUPCZAK1997AZS KU POLITECHNIKI OPOLSKIEJ, OPOLE 300m NR1 150m NR1 TAK
69KACPERKUROWSKI2006UKS AZYMUT PABIANICE 60m NR1 300m NR2 TAK
70KamilKuruś1979UKS Otrębusy 60m NR1 150m NR2 60m NR2 W dal Wzwyż TAK
71ALEKSANDRALACH2000AZS KU POLITECHNIKI OPOLSKIEJ, OPOLE W dal Wzwyż TAK
72NorbertLewandowski2008LIDER Grodzisk Mazowiecki 60m NR1 60m NR2 W dal TAK
73NataliaMagryta2007LIDER Grodzisk Mazowiecki 60m NR1 60m NR2 W dal TAK
74MartaMalinowska2010Malinki 500m NR1 150m NR1 W dal TAK
75DominikMalinowski2013Malinki 150m NR1 60m NR1 W dal TAK
76KarolMalinowski2012Malinki 150m NR1 60m NR1 150m NR2 W dal TAK
77MichałMalinowski1983Malinki 60m NR1 150m NR2 60m NR2 W dal TAK
78NadiaMarchwicka2005RKS Łódź 150m NR1 60m NR1 150m NR2
79ArletaMatysiak1981RAJSPORT ACTIVE 2000m
80MateuszMałecki2005LIDER Grodzisk Mazowiecki 1000m NR1 TAK
81RyszardMiduch1964TKKF Chemik 1000m NR1 300m NR1
82AlicjaMieczyńska2005RKS 60m NR1 150m NR2 60m NR2 TAK
83KRYSTIANMIRKOWSKI2002MKS "PILICA" bIAŁOBRZEGI 60m NR1
84WiktorMiziołek2002RKS Łódź 300m NR1 300m NR2
85MajaMorawiec2005RKS Łódź 60m NR1 150m NR2 60m NR2 TAK
86MarcinMotyl2006RKS Łódź 1000m NR1
87KAMILMŁYNARZ1990SKB Krasnik 2000m 1000m NR1 500m NR2 300m NR1 150m NR1 60m NR1
88KajaMłynarczyk2006UKS Azymut Pabianice 60m NR1 300m NR2 TAK
89MarcinNagórek1980Agros Zamość 1000m NR2 300m NR1 150m NR1 TAK
90JULIANOWAK2006UKS LISY ZGIERZ 300m NR1 60m NR1 300m NR2 60m NR2
91JACEKNOWAKOWSKI1966KS LEMIESZ TEAM 2000m 1000m NR1 500m NR1 1000m NR2 500m NR2
92SzymonObalka1953Pzlam 500m NR1 300m NR1
93MiłoszOkulski2007AZS- Awf Warszawa 300m NR1 60m NR1 W dal
94LiviaOlczak2006RKS Łódź 1000m NR1
95BARTOSZOpalczyk2010UKS LISY ZGIERZ 300m NR1 300m NR2
96RoksanaOpalczyk2008UKS LISY ZGIERZ 500m NR1
97PawełOrgański1981OLEJ RUNNING TEAM 1000m NR1 TAK
98PawelPajor1964 60m NR1 150m NR2 TAK
99EWELINAPANCYLEJKO2002AZS KU POLITECHNIKI OPOLSKIEJ, OPOLE 300m NR1 W dal Wzwyż TAK
100KRYSTIANPIEKARSKI2006UKS LISY ZGIERZ 300m NR1 60m NR1 300m NR2 60m NR2
101IgorPietrasiak2002RKS ŁÓDŹ 150m NR1 60m NR1 150m NR2 60m NR2
102WaldemarPietrzak1959 300m NR1 150m NR1 TAK
103MikołajPodrażka2006RKS Łódź 60m NR1 150m NR2
104WojciechPogoda2006AZS- Awf Warszawa 500m NR2 60m NR1 W dal
105AgataPogrebnaia2005RKS Łódź 150m NR1 60m NR1 150m NR2 TAK
106ZofiaPoreda2005RKS Łódź 300m NR1 300m NR2 TAK
107HubertPrzybylski2006RKS 150m NR1 60m NR1
108AMELIAPYSKLAK2007UKS LISY ZGIERZ 500m NR1 500m NR2 60m NR1 60m NR2
109OliwiaRokuszewska2005Rudzki Klub Sportowy 150m NR1 60m NR1 150m NR2
110JakubRudo1990Łochówska Grupa Biegowa 2000m
111WIKTORSADOK2007UKS LISY ZGIERZ 150m NR1 60m NR1 150m NR2 60m NR2
112RadosławSekieta1976MLUKS Rawa Mazowiecka 500m NR1 500m NR2 150m NR2 TAK
113ALICJASIELSKA2003LUKS CHEMIK KĘDZIERZYN KOŹLE W dal Wzwyż TAK
114PolaSiewierska2004AZS-Awf Warszawa 60m NR1 150m NR2 Wzwyż
115WeronikaSimara2007RKS Łódź 150m NR1 60m NR1 150m NR2 TAK
116NataliaSkorupa2006LIDER Grodzisk Mazowiecki 1000m NR1 TAK
117KamilSkrzypczak1991AZS ŁÓDŹ 500m NR1 500m NR2 150m NR1 TAK
118EwaSkrzyńska1968 300m NR1 60m NR1 150m NR2 TAK
119PiotrSkrzyński1967 300m NR1 60m NR1 150m NR2 TAK
120MichałSmus2006RKS 60m NR1 150m NR2 60m NR2 TAK
121OliwiaSochaczewska2004Rks 150m NR1 60m NR1 150m NR2
122RadosławStępniak1971 300m NR1 150m NR1 300m NR2 150m NR2
123IzabellaSucharska-Czapska1974KS Lemiesz Team 60m NR1 300m NR2 TAK
124FranciszekSyma2008Myszków 150m NR1 60m NR1 150m NR2 60m NR2 TAK
125SebastianSyma1976Myszków 150m NR1 60m NR1 150m NR2 60m NR2 TAK
126TomasSypniewski1984AZS AWF Warszawa 300m NR2 60m NR2
127MariaSzatny2004UKS MOS OPOLE 300m NR1 60m NR1
128MajaSzczepanik2008Olimpijska Akademia Biegania 60m NR1 60m NR2 TAK
129MichałSzczodrzyński2011UKS Orlik Poznań 60m NR1 150m NR2 60m NR2 TAK
130PiotrSzczodrzyński1974PZLAM 150m NR1 60m NR1 150m NR2 60m NR2 TAK
131OliwierSzczygielski2008niestowarzyszony 60m NR1 60m NR2 TAK
132MaciejSztranek2006UKS Azymut Pabianice 60m NR1 300m NR2 TAK
133JORYTEIXEIRA2005CELTIC 1000m NR1 500m NR2
134WitekTosik1982Olej Running Team 1000m NR2 TAK
135KarolTruskolaski2006RKS Łódź 1000m NR1
136PiotrUrlik2005UKS Azymut Pabianice 60m NR1 300m NR2 TAK
137LidziaWalczak2012TIME4S KIDS 150m NR2 60m NR2
138WitekWalczak2012TIME4S KIDS 150m NR2 60m NR2
139PawełWeder2005RKS Łódź 60m NR1 150m NR2 60m NR2 TAK
140OskarWesołowski2006UKS Azymut Pabianice 60m NR1 300m NR2 TAK
141MarekWideł1968PZLAM 60m NR1 150m NR2 W dal TAK
142IgorWiniecki2006RKS Łódź 1000m NR2 60m NR1
143AleksanderWirowski2005RKS Łódź 1000m NR1
144PawełWitkowski1979Wieliszew Heron Team 2000m 500m NR2 300m NR2 TAK
145BartoszWojciechowski1976niestowarzyszony 1000m NR1 300m NR1 TAK
146DAMIANWROCIŃSKI2010UKS LISY ZGIERZ 150m NR1 150m NR2
147KarolinaWójcik2009LIDER Grodzisk Mazowiecki 60m NR1 60m NR2 W dal TAK
148KamilaWłodarczyk2000Time4S 500m NR2
149PatrycjaWłościańska2003RKS Łódź 150m NR1 60m NR1 150m NR2
150OliwierZabłudowski2005UKS MOS OPOLE 60m NR1 W dal
151KrzysztofZduniak1957PZLAM 150m NR1 60m NR1 150m NR2 60m NR2
152KrzysztofZduniak1957 150m NR1 60m NR1 TAK
153MikołajZięba1997MKL Toruń 2000m TAK
154KorneliaŁabieniec2005UKS Azymut Pabianice 60m NR1 300m NR2 TAK
155DominikŁubisz2006UKS Azymut Pabianice 60m NR1 300m NR2 TAK
156ŁukaszŚcibut1985 2000m TAK
157JuliaŚwierczyńska2006niestowarzyszona 60m NR1 60m NR2 TAK
158OliwiaŚwierkowska2008UKS Azymut Pabianice 60m NR1 300m NR2 TAK
159KamilaŻulińska2005LIDER Grodzisk Mazowiecki 1000m NR1 TAK