Listy startowe

INDOOR TRACK RUN 2020

29.02.2020 - Łódź
LPImięNazwiskoRok urodzeniaKlubKonkurencjaOpłata
1DariuszKrakowiak1963MLKS Krajna Sępólno Krajeńskie 60m W dal Wzwyż
2JakubAdamczyk1979Polonia Warszawa 300m TAK
3KamilBobkowski1991Kaszebe Team 300m TAK
4KamilBobkowski1991Kaszebe Team 60m TAK
5MichałBuczkowski199415 BWD 600m
6JędrzejBąk1991 1000m TAK
7RYSZARDDRYPS1957PZLAM 3000m
8SebastianDuszyński1988 1000m 3000m TAK
9MarcelFrątczak2002II LO w Łowiczu 300m
10KrzysztofGidziński1959AZS-AWF Kraków W dal Wzwyż
11JarosławGlinicki1976UKS Diamond Athletics Białołęka 1000m TAK
12KRZYSZTOFGUZOWSKI1975 60m 300m TAK
13MałgorzataGąsowska1978 60m
14MariaGąsowska1945 60m 300m W dal
15MariuszGębski1978BBL Lidzbark Warmiński 60m 300m TAK
16GabrielaHęciak2010LIDER Grodzisk Mazowiecki 60m 300m W dal
17MonikaJabłkowska1969Masters LA SGH 60m 300m TAK
18KrystianJakiel2001II LO w Łowiczu 60m
19RAFAŁJURCZYŃSKI1995AZS KU POLITECHNIKI OPOLSKIEJ, OPOLE 600m
20PawełJurek1966Warszawa/PZLAM Toruń 60m 300m 600m Wzwyż TAK
21RadosławKacprzak1975Klub biegacza Provident 1000m TAK
22IreneuszKasprzak1962KB Vamos Amigos Wrocław 1000m TAK
23Grzegorz JakubKikowski1975 60m 300m
24JuliaKmin Niemirska2001RKS Łódź 300m TAK
25AntoniKnera2004II LO w Łowiczu 60m
26JacekKocerka1976 60m 300m
27ArkadiuszKocik1968 3000m TAK
28NikolaKoczywąs2009LUKS Boguszyce 300m
29ŁukaszKoprowski1976Olimpijska Akademia Biegania Piotr Kedzia 3000m TAK
30AdamKosmala2010LIDER Grodzisk Mazowiecki 60m 300m W dal
31KacperKosmowski2003II LO w Łowiczu 300m
32AnnaKowalska1976 3000m
33JędrzejKowalski2002RKS Łódź 300m
34KingaKołaczyńska2004II LO w Łowiczu 600m
35KrzysztofKrygier1991Spieszsiepowoli.pl 3000m TAK
36KatarzynaKrysztosiak1973AZS Warszawa 60m W dal TAK
37WeronikaKrólik2002II LO w Łowiczu 600m
38AleksandraKuba2009LUKS Boguszyce 600m
39ŁukaszKubas1984Olej Running Team 3000m TAK
40ŁUKASZKUBAS1984OLEJ RUNNING TEAM 1000m 3000m
41PiotrKucharski1982MLUKS Rawa Mazowiecka 300m TAK
42AleksandraKędziora2001II LO w Łowiczu 300m
43GrzegorzKłos1984 1000m TAK
44AndrzejLabuda2000Kaszebe Team 3000m TAK
45MateuszLesiak2002II LO w Łowiczu W dal
46MichalinaLeszkiewicz2006UKS Błyskawica Domaniewice 60m 300m
47ArturLeszkiewicz1976UKS Błyskawica Domaniewice 300m
48ElżbietaMajcher1984LUKS Boguszyce 1000m 3000m
49Zofia AnnaMalaczewska1997Sprinterzy.com 60m 300m TAK
50MichałMalinowski1983z Maliną o Sporcie 60m 300m W dal TAK
51NadiaMarchwicka2005RKS Łódź 300m TAK
52KarolinaMatusiak1990Akademiabiegacza.pl S.L. SALOS-WODNA ŁÓDŹ 300m 1000m
53AlaMatuszewska1981 3000m
54ZuzannaMałkowska2009LIDER Grodzisk Mazowiecki 60m 300m W dal
55ALEKSANDERMIROWSKI2007 600m TAK
56WiktorMiziołek2002RKS Łódź 300m TAK
57SzymonMyrta1988KS Sprinterzy.com 60m TAK
58TomaszNiedziałek1996Parkrun Skórzec 3000m
59IgaNiezgoda2009LUKS Boguszyce 60m 300m
60DawidNowak1981 1000m 3000m TAK
61JACEKNOWAKOWSKI1966KS LEMIESZ TEAM 1000m
62SzymonObałka1953PZLAM 300m 1000m
63AnnaOgrodowczyk2006RKS Łódź 60m TAK
64KamilOgłoza1984TERMOton 3000m TAK
65PawełOrgański1981OLEJ RUNNING TEAM 3000m TAK
66KamilOszczęda2001SCHULO TEAM 1000m TAK
67JacekOwczarek1972O co biega Pabianice 3000m TAK
68NataliaOwczarek2003II LO w Łowiczu 300m
69BorysPajor2002 60m TAK
70PawelPajor1964 60m TAK
71JuliaPerzyńska2003UKS Błyskawica Domaniewice 60m W dal Wzwyż
72JakubPiech1986Kuba Piech - Running Coach 1000m
73IgorPietrasiak2002RKS ŁÓDŹ 60m
74AnetaPietraszek1991Kuba Piech Running Team 1000m
75MagdalenaPietruszka1983SCHULO TEAM 1000m TAK
76GrzegorzPiliszek1987KS Lemiesz Team Warszawa 60m 300m TAK
77AgataPogrebnaia2005RKS Łódź 300m TAK
78AdamPęczek1972RKS Łódź 60m 300m TAK
79OliwiaRokuszewska2005RKS Łódź 60m
80PatrykRybus1997 60m W dal
81RadosławSekieta1976MLUKS Rawa Mazowiecka 300m 600m
82WeronikaSimara2007RKS Łódź 60m TAK
83AndrzejSkarba1984Bełchatów 60m 300m
84KamilSkrzypczak1991Time4s 600m
85JacekSobieraj1972Olimpijska Akademia Biegania 60m
86DariuszStawikowski1973RYSIOTEAM 1000m TAK
87RadosławStępniak1971 60m 300m
88IzabellaSucharska-Czapska1974K.S. Lemiesz Team 300m
89AndrzejSut1957MKS Aleksandrów Łódzki 60m W dal Wzwyż
90MajaSzczepanik2008Olimpijska Akademia Biegania 60m TAK
91PiotrSzczodrzyński1974PZLAM 60m 300m TAK
92MichałSzczodrzyński2011UKS Orlik Poznań 60m TAK
93OliwierSzczygielski2008niestowarzyszony 60m TAK
94PawelSzewera1973AZS AWF WROCLAW W dal
95MarekSzymborski1974www.DzieciakPLUS.pl 1000m 3000m TAK
96JacekSzymczak1975 3000m TAK
97MonikaSĘK1988#AdamCzerwińskiTeam 60m 300m 1000m W dal
98KatarzynaSękowska1982LIDER Grodzisk Mazowiecki 60m 300m W dal Wzwyż
99KatarzynaSękowska1982Lider Grodzisk Mazowiecki 60m 300m Wzwyż
100KACPERTROCIŃSKI2003RKS Łódź 1000m TAK
101JacekWierzbicki1983AKS Chorzów 60m
102TomaszWieteska2001UKS Błyskawica Domaniewice 60m W dal
103MikołajWiśniewski2002II LO w Łowiczu 60m
104WaldemarWochna1976 3000m TAK
105BogusławWodzyński1960SCHULO TEAM 1000m TAK
106GośkaWontorowska1980 60m TAK
107MagdalenaWoźniak1997 60m 300m
108DariaWróblewska2009LUKS Boguszyce 600m
109JakubWódka2003II LO w Łowiczu 1000m
110BlankaWłodarczyk2009LUKS Boguszyce 300m
111PatrycjaWłościańska2003RKS ŁÓDŹ 60m TAK
112KrzysztofZduniak1957PZLAM 60m TAK
113MikołajZięba1997MKL Toruń 3000m TAK
114MarcinŚciubeł1976RKS ŁÓDŹ 60m W dal TAK
115ZuzannaŚliwka2001SCHULO TEAM 600m TAK
116JuliaŚwierczyńska2006RKS Łódź 60m TAK
117BogumiłŻurawski1959 60m 300m