DAJ PIĄTAKA NA DZIECIAKA 2023

17.06.2023
X edycja biegu DAJ PIĄTAKA NA DZIECIAKA

Rejestracja oraz strona główna biegu:


     Ważny cel, super atmosfera, setki uczestników biegu i wyjątkowe nagrody? Tego jak zawsze możecie spodziewać się podczas organizowanego przez nas wydarzenia. W tym roku, tak jak w przypadku poprzednich edycji zebraną podczas biegu kwotę przeznaczymy na rehabilitację dzieciaków z Kolorowego Świata.

Jesteście gotowi?

      Jak co roku w Biegu głównym mamy dla Was 5-kilometrową trasę biegnącą ulicami łódzkich Bałut. Dzieciaki z kolei zapraszamy do udziału w Małym Cwaniaku, a osoby z niepełnosprawnościami do udziału w Wózkach w biegu na dystansie 500 m.

     Dla Was przygotowujemy medale, pakiety startowe oraz oczywiście nagrody. Ale mamy nadzieję, że nie to jest dla Was najważniejsze ???? Dla nas liczy się przede wszystkim to, że będziemy mogli się spotkać, pobiec, a potem spędzić czas na kolorowym pikniku ???? No i oczywiście to, że przez nasze wspólne działanie pomożemy dzieciakom z niepełnosprawnościami.

     Czy kolejny raz pobijecie rekord uczestnictwa w „Daj piątaku” i sprawicie, że nasze dzieciaki będą pękać z dumy? Jesteśmy pewni, że tak! Wspólnie pobiegnijcie dla naszych podopiecznych. Wy potrzebujecie treningów, oni rehabilitacji do swego biegu przez życie.

     Organizujcie swoje biegowe ekipy i wspólnie zapisujcie się na Bieg Daj piątaka na dzieciaka. Opłata startowa w tym roku wynosi 50 zł dla uczestników Biegu głównego, którzy wyślą zgłoszenie oraz dokonają opłaty startowej do 31.03.2023 (dla osób, które zgłoszą swój udział po 31.03.2023 – opłata wynosi 65 zł) oraz 10 zł dla dzieciaków, które wezmą udział w Biegu Małego Cwaniaka. Zapisujcie się, odliczajcie czas do startu, czyli 17 czerwca 2023 roku. My już nie możemy się doczekać, a Wy?
ilość osób zarejestrowanych: 0
ilość osób z dokonaną opłatą: 0
Regulamin
[]