BIEGNIJ Z NAMI PO MARZENIA

19.09.2021

     Biegnij z nami po marzenia" to I bieg charytatywny organizowany przez Stowarzyszenie Przystań Marzeń, które na co dzień działa przy Szkole Podstawowej Specjalnej nr 105 w Łodzi.
     Bieg odbędzie się w Parku na Zdrowiu i będzie składał się z dwóch części: - pierwszy o godz. 11.00 - to bieg na 5km, - drugi, o godz. 12.00 - to bieg dla dzieci, rodzin z dziećmi jak również dla dzieci z niepełnosprawnościami na dystansie 200m. Na mecie na każdego uczestnika czekał będzie medal, wykonany własnoręcznie przez dzieci z SPS nr 105 oraz przez Członków Stowarzyszenia. Przygotowany będzie również słodki poczęstunek w postaci pysznych, domowych ciast. Każdy uczestnik dostanie również butelkę wody mineralnej na ugaszenie pragnienia po biegu. Cały dochód, który uda się zebrać z opłat startowych, przeznaczony będzie na doposażenie sal, znajdujących się w zabytkowym budynku Szkoły Podstawowej Specjalnej nr 105 w Łodzi, tak aby Uczniowie i Absolwenci tej szkoły mieli optymalne warunki do nauki, rewalidacji oraz rehabilitacji. Zapraszamy do zapisów i do wspólnej zabawy.
Do zobaczenia na starcie!

     Po dokonaniu rejestracji prosimy o sprawdzenie zapisu na LIŚCIE STARTOWEJ oraz dokonanie opłaty rejestracyjnej zgodnie z poniższym regulaminem (informacje o płatnościach zostaną wysłane po rejestracji na maila).

!!! WAŻNE !!!
     Wypełnienie formularza oraz potwierdzenie rejestracji poprzez przycisk wyślij nie przekierowuje do automatycznej płatności. W związku z powyższym prosimy nie dokonywać wielokrotnych zapisów tylko po zamknięciu procesu rejestracji odczytać maila zwrotnego i dokonać płatności zgodnie z poniższym regulaminem oraz sprawdzić

["-"]

Partnerzy