Bieg Po Normalność

13.06.2021
     Bieg Po Normalność, ale co to jest ta NORMALNOŚĆ? Dla każdego będzie to coś innego. Dla jednych będzie to poranna pobudka, codzienne obowiązki, praca, dom, rodzina, planowanie czasu wolnego itp. Dla innych zmaganie się z samym sobą, ze swoimi słabościami, stawianie czoło wyzwaniom. A jeszcze inni aby wrócić do tej normalności muszą uczyć się wszystkiego od nowa. Dosłownie wszystkiego: oddychać, mówić, przełykać, poruszać kończynami itd.
     Idea biegów czy innych wydarzeń charytatywnych niby jest oczywista, ale czy na pewno? Wiele osób napotykając informacje na temat tego typu wydarzeń wychodzi z założenia, że ich to nie dotyczy bo przecież nie dotyczy nikogo znajomego czy bliskiego.
     Ja miałam to szczęście, że napotkałam na swojej drodze osoby, które stwierdziły, że „w tym chorym kraju trzeba wziąć sprawy we własne ręce”. O tym, że dziewczyny, moje „Biegnięte Laski”, postanowiły wziąć sprawy we własne ręce dowiedziałam się w drodze do szpitala – pamiętam to jak dziś, to zaskoczenie, że nie jestem z tym wszystkim sama, że są ludzie, którzy chcą nam pomóc, być dla nas wsparciem w każdym tego słowa znaczeniu. Dosłownie popłakałam się.
     Dziewczyny organizację biegu wzięły we własne ręce. Owocem ich pracy jest bieg, który ma się odbyć 13.06.2021 w parku Zdrowie. Nie jest to jednak zwykły bieg charytatywny mający na celu zgromadzenie środków na rehabilitacje Jasia. Chcemy aby to było coś więcej, aby był to czas spędzony w rodzinnej atmosferze, dlatego też oprócz biegu głównego będą również biegi dla dzieci ;)
     Serdecznie zapraszam do udziału w biegu, który może też być okazją do spotkania się z dawno nie widzianymi znajomymi.
     Już teraz dziękuję wszystkim tym, którzy zdecydują się na udział w biegu a korzystając z okazji chcę również podziękować wszystkim osobą wspierającym zrzutkę.
["-","KIDS + MEDAL","OPEN","OPEN + MEDAL","VR (bieg wirtualny)"]