BIEG "BEZ ŚCIEMY"

WIOSNA 2022
    Drodzy uczestnicy, informujemy, iż jesteśmy zmuszeni przełożyć "Bieg bez ściemy" z powodu niewystarczającej liczby osób jakie zgłosiły się do wzięcia udziału.
     Rozumiemy, że jesteśmy „młodą” fundacją i nie wszyscy nas znają. Dlatego też, nie poddajemy się, działamy dalej i pracujemy nad rozpoznawalnością ???? Bieg odbędzie się w innym terminie. Najprawdopodobniej wiosną 2022r.
     Dziękujemy bardzo osobom, które nam zaufały i zapisały się na bieg. Przepraszamy za zaistniałą sytuację. Jest nam niezmiernie przykro. Oczywiście wpłacone pieniądze zostaną niezwłocznie zwrócone. Za utrudnienia jeszcze raz przepraszamy i mamy nadzieję, do zobaczenia. W razie pytań pozostajemy do Państwa dyspozycji. Członkowie „Fundacji Niewidzialny Świat”

      Fundacja Niewidzialny Świat serdecznie zaprasza, na pierwszy tego typu bieg w Łodzi "Bez Ściemy". Wszyscy biegacze to jedna rodzina, więc warto przełamywać bariery. Widzący i niewidzący mają takie same nogi prawda? W biegu „Bez Ściemy” wszyscy się o tym przekonają.
     Do udziału w pierwszym charytatywnym biegu szczególnie serdecznie zapraszamy osoby niewidome i słabowidzące. Jeśli nie posiadacie przewodnika do biegania, my go Wam zapewnimy (zadzwońcie, napiszcie wcześniej).
     Zależy nam głównie na integracji z osobami sprawnymi, więc zapraszamy wszystkich biegaczy (tych widzących i nie) na prawdziwe biegowe święto. To tylko 5 km trasy, więc dacie radę :) Oprócz sprawdzenia swoich sił i świetnej zabawy, gwarantujemy dodatkowe atrakcje, które przybliżą świat niewidomych.

Bądźcie z Nami.
Poznajcie Nas.

MEDAL

TRASA OPEN

TRASA KIDS
[]

Partnerzy