Listy startowe

INDOOR TRACK RUN 2019

09.03.2019 - hala RKS Łódź
LPImięNazwiskoRok urodzeniaKlubKonkurencjaOpłata
1MałgorzataAdryjańczyk1974MKL Toruń 60m 300m
2ZuzannaBasior2006KM Aktywni Sochaczew 60m W dal 75
3SebastianBednarczyk1989KS Sprinterzy.com 60m
4DariuszBednarski1954MUKS Płock Wzwyż
5BarbaraBerłowska1997RKS Łódź 60m 300m
6AdrianBiegaleski1998 60m 300m 23
7WeronikaBobrowicz2003LIDER Grodzisk Mazowiecki 60m 300m W dal
8SławomirBondalski1983LUKS Orkan Września 60m 300m
9KingaBurzyńska2003KM Aktywni Sochaczew 60m W dal 76
10RobertCeliński1973AZS AWF Warszawa 1000m 3000m
11JakubCiborowski2007LIDER Grodzisk Mazowiecki 60m 300m W dal
12DawidCiesla1977AGB TORFY 3000m 9
13AmeliaCiurzyńska2006UKS Filipides Teresin 300m
14MichałDeka1979 3000m 10
15IzabelaDrabik1996RKS Łódź 60m 300m
16NataliaDwojak2007LIDER Grodzisk Mazowiecki 60m 300m W dal
17TomaszFiraza1982 1000m W dal Wzwyż 66
18GabrielaFlis2007KM Aktywni Sochaczew 60m 300m 77
19AndrzejFormaniewicz 1957PZLAM 60m 57
20AndrzejFraś1962 300m 44
21AlexanderGarbicz2008Skierniewice 60m 31
22KrzysztofGarbicz1978Skierniewice 60m 32
23MichalinaGosik2006KM Aktywni Sochaczew 60m 300m 78
24JoannaGrabowska1975PZLAM 60m 300m 561
25JuliaGronkiewicz2004LIDER Grodzisk Mazowiecki 60m 300m W dal
26KrzysztofGrotkowski1963UKS Herkules Sulejówek 300m 894 NIE
27PiotrGryglewski1990Rozbiegajmy Radomsko 600m 1000m
28PrzemysławGrzybowski1978 60m 300m 22
29TomekGula1976RYSIOTEAM 60m 20
30KrzysztofGuzowski1975 60m 300m 61
31MałgorzataGąsowska1978 60m 47
32MariaGąsowska1944 60m 46
33MariuszGębski1978KB Lidzbark Warmiński 60m 17
34SylwiaHałaczkiewicz1982 3000m 59
35LenaHałaczkiewicz2013 60m 58
36MonikaJabłkowska1969 300m 600m 56
37JarosławJagieła1972TKKF Kolejarz Bydgoszcz 1000m 3000m 5
38MałgorzataJakóbiec2006UKS Błyskawica Domaniewice W dal Wzwyż 42
39PatrycjaJaniak2007KM Aktywni Sochaczew 60m 300m 79
40MichałJaszczur1981PZLAM 300m 51
41ŁukaszJaśkiewicz1984AZS AWFiS Gdańsk 300m
42MarekJendrych1984AKL Ursynów Warszawa 300m 600m
43BogumiłaKacprzak1977 300m
44BeataKalista-Łebek1980LIDER Grodzisk Mazowiecki 60m 300m Wzwyż
45ŁukaszKamecki1982 60m 25
46JulianKamecki2013BSS Łódź 60m 6
47JustynaKarczewska2002KM Aktywni Sochaczew 60m W dal 80
48ArturKern1980Unia Hrubieszów 1000m 3000m 74
49Grzegorz JakubKikowski1975 60m 300m 19
50HannaKlimowicz2007LIDER Grodzisk Mazowiecki 60m 300m W dal
51AndrzejKlonowski2005LIDER Grodzisk Mazowiecki 60m 1000m W dal
52JuliaKmin Niemirska2001RKS Łódź 60m 300m
53JacekKocerka1976 60m 300m 62
54ŁukaszKoprowski1976Olimpijska Akademia Biegania Piotr Kędzia 3000m
55KonradKosecki1977KB Geotermia Uniejów 60m 300m 1000m
56DanielKossowski1981Orlęta Radom 60m
57MarcinKowalczyk1979 300m 50
58NataliaKowalska2000AZS ŁÓDŹ 1000m 196
59IzabelaKozłowska2000UKS HALSZKA SZAMOTUŁY 60m W dal
60DariuszKrakowiak1963MLKS Krajna Sępólno Krajeńskie 60m W dal Wzwyż 30
61MarcinKrebs1986RajSport Active 60m 1000m
62MarcinKrygier1977Szybkobieżny Żółw 60m 300m 36
63ŁUKASZKUBAS1984OLEJ RUNNING TEAM 3000m 8
64PIOTRKUBICZEK1957PZLAM 60m 300m W dal
65PiotrKucharski1982MLUKS Rawa Mazowiecka 60m 300m 3
66DamianKupiński1987CuDaKi 1000m
67TadeuszKurcz1974KS Sprinterzy.com 60m 300m 48
68AnetaLemiesz1981RK Athletics Warszawa 300m 600m 33
69MichalinaLeszkiewicz2006UKS Błyskawica Domaniewice 60m W dal 40
70ArturLeszkiewicz1976UKS Błyskawica Domaniewice 600m 39
71WeronikaLewandowska2003KM Aktywni Sochaczew 60m 300m 81
72MonikaLeśniak2000 60m 72
73ANDRZEJLISTOWSKI1968 60m 1000m W dal Wzwyż 68
74SylwesterLorenz1950 60m W dal Wzwyż
75MajaMadanowska2007KM Aktywni Sochaczew 60m 300m 82
76NataliaMagryta2007LIDER Grodzisk Mazowiecki 60m 300m W dal
77KarolinaMajcher2007KM Aktywni Sochaczew 60m 300m 83
78MichałMalinowski1983 60m 300m W dal 52
79NadiaMarchwicka2005RKS Łódź 60m 300m
80MarcinMarcinkowski1981OŚ AZS Poznań 60m 300m 60
81SzymonMarianowski2000- 60m 65
82KarolinaMatusiak1990Akademiabiegacza.pl S. L. SALOS WODNA LODZ 60m 1000m 4
83FilipMatusiak2012 60m W dal 16
84ZuzannaMałkowska2009LIDER Grodzisk Mazowiecki 60m 300m W dal
85OliwiaMichalak2007LIDER Grodzisk Mazowiecki 60m 300m W dal
86IwonaMichalczyk-Zglińska1974PZLAM 300m 872 NIE
87DanielMichalski1990UKS Azymut Pabianice 3000m 21
88AlicjaMielczarek1978 60m 300m W dal 38
89TomaszMikulski1996TS AKS Chorzów 3000m
90WojciechMusiatowicz1980UKS Herkules Sulejówek 300m 878 NIE
91WiesławMusiał1957PZLAM 300m W dal Wzwyż
92SzymonMyrta1988KS Sprinterzy.com 60m 29
93MichalinaMłynarczyk2008LIDER Grodzisk Mazowiecki 60m 300m W dal
94JoannaNabielec1988ITMBW KRAKÓW 300m 49
95JacekNowakowski1966AKL Ursynów 1000m 24
96SzymonObałka1953PZLAM-Torun 300m 41
97AnnaOgrodowczyk2006RKS Łódź 60m 300m
98AnnaOlczyk2007UKS Czempion Bełchatów 60m 70
99AgnieszkaOlczyk1979 3000m 69
100WiktoriaOstaszewska2007KM Aktywni Sochaczew 60m 300m 84
101MichałPacki1991Wieluń Biega 60m 300m
102MariuszPastuszka1976 60m 300m
103WawrzyniecPawski1984PZLAM 300m 600m 64
104JakubPiech1986All in RUN Kraków 1000m 3000m 71
105MateuszPiechnik1984Polonia Warszawa 60m 300m 26
106GabrielPierzchała2004UKS Olimp Kozienice 300m 450 NIE
107GrzegorzPiliszek1987RK Athletics Warszawa 300m 600m 27
108RobertPodlasiak1979Rysioteam 300m 11
109SebastianProkopiuk2009LIDER Grodzisk Mazowiecki 60m 300m W dal
110RobertProkopiuk1975LIDER Grodzisk Mazowiecki 60m 300m Wzwyż
111AdamPęczek1972RKS Łódź 60m 300m
112PAWEŁROZMIANIEC1987 1000m 3000m
113OliwiaRybak2007KM Aktywni Sochaczew 60m 300m 85
114KamilaRydzyńska1983 60m 3000m 35
115JuliaSadowska2003KM Aktywni Sochaczew 60m W dal 86
116MartaSadyś2002RKS Łódź 60m 300m
117DorotaSalus1977 60m
118JarosławSałamacha1980Żórawski Team 1000m 3000m 28
119RadosławSekieta1976MLUKS Rawa Mazowiecka 300m 600m 13
120Franciszek OliwierSekieta2014TIME4S 60m 12
121Filip RadosławSekieta2012TIME4S 60m W dal 14
122MarekSekowski1966LIDER Grodzisk Mazowiecki 60m 300m Wzwyż
123JakubSelerski2007KM Aktywni Sochaczew 60m 300m 87
124MarcelSeremak2005UKS Olimp Kozienice 300m 443 NIE
125JuliaSkomiał2005KM Aktywni Sochaczew 60m W dal 89
126KamilSkrzypczak1991Time4s 1000m 894
127RobertSobczak1982Skrzynka Domni-Bezdomni 300m 600m 15
128jaceksobieraj1970AZS Łódź 60m 1
129ŁukaszSobora1978MKS Aleksandrów Łódzki 60m W dal 34
130OliwiaSochaczewska2004RKS Łódź 300m
131TomaszSonciński1981 3000m 63
132Aleksandra Sot2004UKS Olimp Kozienice 600m 448 NIE
133MichalStanislawczyk1979 W dal Wzwyż
134Aleksandra Strzelczyk2006UKS Olimp Kozienice 600m 441 NIE
135RadosławStępniak1971 60m 300m 43
136IZABELLASUCHARSKA-CZAPSKA1974K.S. Spójnia Warszawa 60m 300m 7
137AndrzejSut1957MKS Aleksandrów Łódzki 60m 300m 88
138RenataSzykulska1974LKS Polkowice 60m W dal Wzwyż
139MarekSzymborski1974www.DzieciakPLUS.pl 1000m 3000m 37
140JacekSzymczak1975 3000m 54
141KacperTomaszewski2003RKS Łódź 60m 300m
142ViktorVietchynkin1965 60m
143UrszulaWalisiewicz2006KM Aktywni Sochaczew 60m 300m 90
144PiotrWalisiewicz1974KM Aktywni Sochaczew 60m 91
145DariuszWendicki1964KS Warszawianka 300m
146MartaWidalska1976LIDER Grodzisk Mazowiecki 60m 300m Wzwyż
147MarekWideł1968PZLAM 60m 300m W dal 98
148JacekWierzbicki1983TS AKS Chorzów 60m Wzwyż
149TomaszWieteska2001UKS Błyskawica Domaniewice 60m 957
150BorysWitczak2008Sosnowa 60m 300m 67
151ZuzannaWiśniewska2002RKS Łódź 60m 300m
152KatarzynaWolska1983Olej Running Team 3000m 53
153MałgorzataWontorowska1980 60m 2
154DanutaWoszczek1978UKS Olimp Kozienice 3000m 444 NIE
155MichałWróblewski1979AKL Ursynów Warszawa 1000m
156PatrycjaWłościańska2003RKS Łódź 60m 300m
157BarbaraZabielska2007SPC Junior Team 300m
158WojciechZalasa1968Łódź Kocha Sport 300m 73
159KrzysztofZduniak1957 60m 300m 18
160EMANUELZIMNY1981KM Aktywni Sochaczew 60m 300m 92
161KarolinaŁebek2008LIDER Grodzisk Mazowiecki 60m 300m W dal
162BeataŚwiatłowska1994 3000m 55
163KamilaŻulińska2005LIDER Grodzisk Mazowiecki 60m 600m W dal
164BogumiłŻurawski1959 60m 300m 45
165MarekŻywień1966 60m 600m 1000m